Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání

Diagnostik pro vozy značky Volvo

Přijmeme do mladého kolektivu diagnostik pro vozy značky Volvo .

Náplň práce

- diagnostika poruch a stavu vozidla
- spolupráce s koordinátorem dílny

Požadujeme

- praxi v oboru
- řidičský průkaz sk.B
- výuční list
- schopnost práce s diagnostikou
- spolehlivost

Nabízíme

- prestižní zaměstnání v jedné z největších rodinných společností v ČR
- další vzdělávání
- moderní pracoviště
- zaměstnaneckou půjčku
- možnost dlouhodobého pronájmu vozu za zvýhodněných podmínek
- příspěvek na dovolenou
- Multisport kartu
- slevu na pohonné hmoty v síti čerpacích stanic TUkas
- slevu na opravy vozidel rodinných příslušníků
- dny zdravotního volna
- zvýhodněné stravování

Kontakt

Dana Texlová
HR specialista

   +420 724 518 519
   Napsat e-mail

Automechanik pro vozy značky Volvo

Do mladého kolektivu hledáme servisního automechanika pro vozy značky Volvo.

Společnost Volvo se rozhodla zcela změnit současnou podobu autoservisů. Naše servisy budou zákaznicky přívětivější, efektivnější a pohodlnější. Staňte se osobním technikem a buďte u toho.

Pro TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s. hledáme:

Osobní servisní techniky / automechaniky nové generace

Jde o propojenou pozici servisního technika a mechanika, který má zodpovědnost za celý zákaznický a servisní proces. Hledáme někoho, kdo se nebojí komunikovat s lidmi, kdo od zákazníka vůz přebere, identifikuje závadu, provede opravu, vysvětlí provedené práce a vůz zpátky předá.

Je to zajímavá práce, kde využijete kombinaci všech dovedností a znalostí od zručnosti a šikovnosti až po komunikaci se svými zákazníky, kteří budou jezdit za Vámi – za svým osobním technikem.

Očekáváme:

- Zkušenost v oboru
- Aktivní přístup k práci
- Technické myšlení
- Zručnost a fyzickou zdatnost
- Chuť učit se nové věci
- Komunikativnost
- Profesionalitu
- Znalost práce na PC
- Zkušenost se servisem vozů značek VOLVO výhodou

Nabízíme:

- zázemí jedné z největších rodinných společností v ČR
- nejmodernější autorizovaný servis
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
- dlouhodobý zvýhodněný zaměstnanecký pronájem vozu s následným odkupem vozu
- zvýhodněný nákup vozu
- slevy na PHM ve vlastní sítí čerpacích stanic
- slevy na opravy vozů rodinných příslušníků

Kontakt

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru