Elektrické vozy

Objevte skvělé výhody našich elektrických vozů.

Inspirovány naší planetou a stvořeny pro Váš život.

Čistě elektrické

Nekompromisní přístup značky Volvo je nyní doprovázen nulovými emisemi. V souladu s naší filozofií odpovědného luxusu se navíc snažíme ve větší míře využívat recyklované a biologicky odbouratelné materiály a minimalizovat množství odpadu.

Integrované služby Google

Integrované aplikace Google Vás ve Vašem elektrickém voze Volvo udrží ve spojení s digitálním světem. Palubní software je navíc průběžně aktualizován prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Zadání objednávky on-line

Objednání elektrického vozu Volvo je maximálně jednoduché. Prostřednictvím našeho konfigurátoru si vytvořte vůz podle svých představ a zadejte svou objednávku on-line.

Volvo EX90

Volvo EX90

Plně elektrické SUV

Dojezd v elektrickém režimu až 600 km*

Zjistit víceZjistit více   
Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge

Plně elektrický crossover

Dojezd v elektrickém režimu až 507 km*

Zjistit víceZjistit více   
Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge

Plně elektrické kompaktní SUV

Dojezd v elektrickém režimu až 500 km*

Zjistit víceZjistit více   

* Hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars pro jednotlivé modely. Jejich přesnost nelze zaručit. Skutečná spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. V současnosti probíhá finální homologace vozů.

Splátky nebo nákup za hotové

Obojí s výhodami nabídky Volvo Care

Byli bychom rádi, kdyby si elektrické vozy Volvo mohli snadno užívat všichni. Ať už se rozhodnete pro splátky nebo nákup za hotové, vůz Vám dodáme společně s balíčkem služeb Volvo Care, který zahrnuje servis*, pojištění (jen v případě splátek)** a záruku.

Navrhněte si své   

Operativní leasing

Pořiďte si elektrický vůz Volvo na operativní leasing a po sjednanou dobu si užívejte pohodlí pevně stanovených měsíčních plateb. V měsíční platbě jsou zahrnuty i naše služby VolvoCare.

Koupě

Kupte si elektrický vůz Volvo a na dobu 3 let získáte i služby Volvo Care, které zahrnují bezplatnou servisní údržbu a asistenční služby.

* Služby servisu a údržby podléhají smluvním podmínkám. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

** U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale můžete si jej na přání sjednat u nás.

Nastal čas nabíjet?

Zajistili jsme Vám snadnější a pohodlnější způsoby nabíjení doma i na cestách.

Fotografie vozu Volvo

Naplánujte si trasu s navigací Google Maps

Prostřednictvím navigace Google Maps si ve svém voze Volvo můžete naplánovat trasu, vyhledat nabíjecí stanice, a pak si jen užívat bezstarostnou jízdu.

Volvo Cars aplikace

Volvo Cars aplikace Vám umožní nechat si vůz ještě před nastoupením vyhřát nebo ochladit na příjemnou teplotu. Tato funkce Vám zpříjemní cestu a navíc Vám může pomoci prodloužit dojezd.

Pohodlné domácí nabíjení

Aby pro Vás bylo nabíjení Vašeho vozu v domácích podmínkách co nejpohodlnější, doporučujeme Vám diskrétní nástěnnou nabíjecí stanici Volvo, která se velmi snadno používá.

Volvo Cars aplikace

300 000+ nabíjecích míst

Najděte dostupné nabíjecí stanice, zobrazte ceny a spravujte své platby prostřednictvím Volvo Cars aplikace. Díky našemu partnerství s Plugsurfing si řidiči čistě elektrických vozů mohou vybrat z více než 300 000 nabíjecích míst po celé Evropě.

Více o aplikaci   

Objevte výhody plně elektrického života

Plug-in hybridní vůz Volvo XC60

Plug-in hybridní vozy

Seznamte se s výhodami používání vozů Volvo Recharge a zjistěte si více o dalších řešeních mobility.

Zjistit více   

Více informací

V případě dotazů jsme vám plně k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit. Naše dealerství vám pomůže s výběrem vozu dle vašich představ.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru