SUV

Volvo XC90

Volvo XC90

S Volvem XC90 jsme vytvořili vůz, u kterého více než kdykoli dříve stojí na prvním místě lidé a jejich potřeby. Jeho styl mu dodává na sebejistém charakteru, aniž by působil přehnaně ctižádostivě. S jeho zevnějškem příjemně ladí interiér tvořený přírodními materiály, pro které je typické kvalitní ruční zpracování. Jeho intuitivní uživatelské rozhraní Sensus umožňuje ovládat všechny důležité funkce vozu pomocí dotykového displeje. A bez ohledu na to, zda dáváte přednost benzínu, naftě nebo plug-in hybridu: s novými motory Drive-E si budete užívat příkladnou kombinaci výkonu a efektivity.

Zjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Volvo XC60

Seznamte se s novým Volvem XC60, které představuje poslední vývojový stupeň švédského dynamického SUV. Jehož sílu evokující zevnějšek se úžasně doplňuje s půvabným interiérem. Volvo XC60 je vůz, pro který jsou moderní technologie samozřejmostí, a který budete řídit s radostí. Dlouhá kapota, svalnaté lemy blatníků a krátké převisy vytváří dojem silného vozu, kterému nechybí kultivovaný charakter. Vzduchové odpružení Vám zajistí perfektní rovnováhu mezi komfortem a ovladatelností. Bez ohledu na povrch vozovky Vás bude hýčkat hladkou jízdou a udržováním stálé výšky vozu Vám dodá pocit naprosté kontroly na situací.

Zjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Volvo XC40

Seznamte se s Volvem XC40, kompaktním SUV zrozeným ze švédské kreativity. Volvo XC40 je autentickým SUV stvořeným automobilkou Volvo Cars pro město. Jeho mladistvý design se snoubí s proporcemi SUV a výsledkem je vůz se silným charakterem. Volvo XC40 Vás bude svou vysokou jízdní pozicí, která Vám poskytne skvělý rozhled, inspirovat k sebejistému jízdnímu zážitku. Dynamická ovladatelnost a citlivé reakce řízení Vám umožní mít stále situaci pod kontrolou.

Zjistit více   
Volvo XC40 Recharge pure electric

Volvo XC40 Recharge pure electric

Dvounásobná síla předního a zadního elektromotoru o výkonu 408 koní / 300 kW Vám bude v čistě elektrickém Volvu XC40 Recharge dělat radost mimořádně inspirativní a kultivovanou jízdou. Mezi přednosti tohoto řešení patří svižný rozjezd, stabilita pohonu všech kol a plynulá lineární akcelerace v jakékoliv rychlosti. To vše při téměř neslyšném chodu a nulové produkci emisí za jízdy. V kombinaci s s možností ovládání vozu jen jedním pedálem získáte nejen intuitivní a silný pohon, ale i pocit naprosté kontroly: zkrátka vůz, který plynule kopíruje Vaše úmysly aniž by za to muselo zaplatit daň životní prostředí.

Zjistit více   

Akční nabídky financování

Zjistěte, jaké slevy a zvýhodnění získáte při nákupu nového vozu Volvo.

Akční nabídky financování nových vozů Volvo   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru