Volvo V60 Recharge plug-in hybrid

Spousta místa na nohy. Dokonalý zvuk. A nyní také integrované aplikace Google. Seznamte se s naším modernizovaným plug-in hybridním kombi stvořeným pro všechno, co život přináší.

Užijte si dynamickou jízdu s intuitivními technologiemi a integrovanými funkcemi Google.

Interiér vozu Volvo V60 Recharge

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrované navigaci Google Maps a handsfree hlasovému ovládání přes aplikaci Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) budete mít k dispozici dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, takže vždy dorazíte do cíle bez problémů.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve Vašem voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Volvo V60 Recharge plug-in hybrid

Užívejte si svá dobrodružství v co největší míře elektricky.

Volvo V60 Recharge je vybaveno plug-in hybridní pohonnou jednotkou nové generace. Díky vysokému výkonu a delšímu dojezdu na elektřinu si můžete výhody elektrického pohonu užívat při každodenním dojíždění i na cestách za dobrodružstvím.

Delší dojezd na elektřinu

Na jedno nabití nyní dojedete dále. Dojezd vozu Volvo V60 Recharge činí v čistě elektrickém režimu s nulovými emisemi až 91 km.

audiosystém Bowers and Wilkins

Vychutnejte si exkluzivní kvalitu médií a zvuku.

Volvo V60 Recharge nabízí integrované funkce Google pro hlasové ovládání (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google). Díky známému rozhraní si můžete užívat zábavu a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy – to vše pomocí hlasových příkazů. Získáte možnost stahovat aplikace z obchodu Google Play a současně si můžete pořídit na přání dostupný špičkový audiosystém Bowers & Wilkins. Díky tomu všemu bude Váš vůz propojen s Vaším životem jako nikdy předtím.

Více o integrovaných aplikacích Google   
Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   
Integrované aplikace Google

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Volvo V60 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru