TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s., Praha 10
Práce a kariéra v autorizovaném dealerství Volvo

Kariéra

Diagnostik pro vozy značky Volvo

Přijmeme do mladého kolektivu diagnostik pro vozy značky Volvo .
Více informací

Automechanik pro vozy značky Volvo

Do mladého kolektivu hledáme servisního automechanika pro vozy značky Volvo.
Zavřít

Náplň práce

- diagnostika poruch a stavu vozidla
- spolupráce s koordinátorem dílny

Požadujeme

- praxi v oboru
- řidičský průkaz sk.B
- výuční list
- schopnost práce s diagnostikou
- spolehlivost

Nabízíme

- prestižní zaměstnání v jedné z největších rodinných společností v ČR
- další vzdělávání
- moderní pracoviště
- zaměstnaneckou půjčku
- možnost dlouhodobého pronájmu vozu za zvýhodněných podmínek
- příspěvek na dovolenou
- Multisport kartu
- slevu na pohonné hmoty v síti čerpacích stanic TUkas
- slevu na opravy vozidel rodinných příslušníků
- dny zdravotního volna
- zvýhodněné stravování

Dana Texlová

HR specialista
724 518 519
Zavřít

Společnost Volvo se rozhodla zcela změnit současnou podobu autoservisů. Naše servisy budou zákaznicky přívětivější, efektivnější a pohodlnější. Staňte se osobním technikem a buďte u toho.

Pro TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s. hledáme:

Osobní servisní techniky / automechaniky nové generace

Jde o propojenou pozici servisního technika a mechanika, který má zodpovědnost za celý zákaznický a servisní proces. Hledáme někoho, kdo se nebojí komunikovat s lidmi, kdo od zákazníka vůz přebere, identifikuje závadu, provede opravu, vysvětlí provedené práce a vůz zpátky předá.

Je to zajímavá práce, kde využijete kombinaci všech dovedností a znalostí od zručnosti a šikovnosti až po komunikaci se svými zákazníky, kteří budou jezdit za Vámi – za svým osobním technikem.

Očekáváme:

- Zkušenost v oboru
- Aktivní přístup k práci
- Technické myšlení
- Zručnost a fyzickou zdatnost
- Chuť učit se nové věci
- Komunikativnost
- Profesionalitu
- Znalost práce na PC
- Zkušenost se servisem vozů značek VOLVO výhodou

Nabízíme:

- zázemí jedné z největších rodinných společností v ČR
- nejmodernější autorizovaný servis
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
- dlouhodobý zvýhodněný zaměstnanecký pronájem vozu s následným odkupem vozu
- zvýhodněný nákup vozu
- slevy na PHM ve vlastní sítí čerpacích stanic
- slevy na opravy vozů rodinných příslušníků

724 518 519